На посту "Тиса" митники вилучили у двох водіїв мікроавтобусу "Mercedes Benz 312D" 135 пар взуття та 1020 пар одягу

Працівники поста "Тиса" Чопської митниці перевірили мікроавтобус "Mercedes Benz 312D", який прямував з України до Італії і виявили 135 пар незадекларованого жіночого та чоловічого взуття італійського виробництва. Власник товару не повідомив митників, що перевозить речі, вартість яких становить 60 тис. грн.

На посту "Тиса" митники вилучили у двох водіїв мікроавтобусу "Mercedes Benz 312D" 135 пар взуття та 1020 пар одягу

Про це сьогодні, 25 березня, повідомила ЗІК прес-служба Державної митної служби України.

Після детального огляду мікроавтобуса митники знайшли ще й 1 020 пар жіночого та чоловічого одягу, а також жіночі сумки, які виявилися власністю іншого водія мікроавтобуса. Усі ці речі, вартість яких становила майже 232 тис. грн, знаходились у багажному відсіку автобусу у чотиринадцяти сумках та двох валізах.

Обидва водії поянили, що не вказали у митній декларації вилучене взуття та одяг, оскільки хотіли уникнути сплати платежів.

Працівники Чопської митниці склали протокол про порушення митних правил за статтею 340 Митного кодексу України.

Одяг, сумки та взуття вилучили митницею до вирішення їхньої долі у суді.

ЗІК
25 березня 2009р.

Теги: Закарпаття, Чоп, митниця, контрабанда

НОВИНИ: Кримінал

16:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
17:49
/ 9
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 2
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 3
На Закарпатті заступника начальника одного з відділів ДПСУ підозрюють в організації переправлення "ухилянтів" через кордон до Угорщини Фото новина
13:22
/ 4
Закарпатця судитимуть за спробу вивезти до Словаччини майже $1 млн у тайнику Audi Фото новина
11:51
/ 6
Масштабну міжнародну наркосхему викрили за участю закарпатців Фото новина
20:31
/ 1
Водієві "Уралу", який в Іршаві смертельно травмував мотоцикліста, присудили 7 років тюрми Відео новина
19:48
/ 1
Виноградівський суд ув'язнив прикордонника на 7 років за переправлення "ухилянтів"
17:31
/ 3
Син закарпатського перевізника уник покарання за використання "Шляху" для організації втечі за кордон понад 20 ухилянтів
16:19
/ 1
В Ужгороді п'яна водійка скоїла подвійну ДТП Фото новина
11:06
/ 1
На Берегівщині взяли під варту чоловіка, який сокирою намагався вбити знайомого Фото новина
16:07
/ 1
Трьох переправників із Закарпаття засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
09:18
/ 1
У Мукачеві засудили наркоторговця, який продавав метамфетамін у під'їзді власного будинку
16:53
/ 3
На Берегівщині чоловік намагався вбити сусіда сокирою Фото новина
15:31
Суд виніс вирок грабіжникам, які напали на 86-річну жительку Закарпаття Фото новина
13:34
/ 1
Із Німеччини до України екстрадували організатора закарпатського наркоугруповання Фото новина
18:07
/ 5
На Тячівщині чоловік поранив сусіда пострілом із мисливської рушниці Фото новина
17:40
/ 2
На Берегівщині чоловік намагався приховати вбивство, загорнувши тіло в килим Фото новина
11:06
/ 2
На Берегівщині чоловіка знайшли мертвим у калюжі крові Фото новина
» Всі новини